Skip Navigation Links
 
realizujte vaše vize s naší pomocí

Vaše budoucnost s našimi projekty

Potřebujete specifický software? Máte zajímavou myšlenku na nový produkt? Nestačí Vaše současné sw řešení Vašim potřebám? Kontaktujte nás!

Události

  
2.
červenec
Nasazení konektoru Katastru nemovitostí v.2 pro společnost Credit Check s.r.o. více
12.
duben
Vytvoření aplikace WebGrabber pro zvýšení efektivity ručního získávání dat z webových stránek. více
1.
únor
Nasazení vizualizačního modulu vazeb subjektů pro společnost Credit Check s.r.o.. více
26.
říjen
Zpřístupnění nové verze stránek BlueBit.cz
26.
říjen
Nasazení konektoru Credium pro společnost Credit Check s.r.o. více
Projekty

Produkty a služby

Aplikace námi vyvíjené a nebo programované v posledních letech, se používají v různých oborech a náš podíl na nich je od účasti na těchto projektech formou programování až po kompletní vývoj aplikací. Oblast použití zahrnuje ekonomické aplikace, komunikační programy až po software řadící se mezi průmyslové aplikace. Mnoho z programovaných aplikací překračuje hranice evropského regionu a používají se, nebo byly instalovány v různých částech světa.

více
Integrace aplikací

Free software

Ve světě software existují mnohá řešení, která jsou poskytovaná koncovým uživatelům zcela zdarma nebo zdarma s mírným omezením použití, jako je například počet uživatelů. My Vám můžeme některé aplikace doporučit a v případě Vašeho požadavku tyto aplikace spravovat, upravit nebo rozšířit, pokud to licenční podmínky umožňují. Specializujeme se především na aplikace typu WIKI, CRM a Project tracking.

Technologie

Technologie

Naším záměrem je dodávat spolehlivé a otevřené aplikace, které umožňují rychlé rozšiřování a modifikaci podle potřeb, které ještě v době vývoje nejsou známy. Proto preferujeme platformu MS Windows a .NET . Datová úložiště vytváříme primárně nad MS SQL. Satelitní technologie jsou XML, AJAX, Silverlight, XSD a mnoho dalších. Protože naše aplikace jsou otevřené, lze zdroje dat upravit, například na Oracle, MYSQL atd.

Vytvořeno © 2014 BlueBit.